پیام رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۴ کد : ۴۶۹۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۵

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس ، دکتر حبیب دانش منش ؛ رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۱۳ آبان، پیام تبریک صادر کرد.

در متن این پیام آمده است؛

((سیزدهم آبان، روز تجلی دوباره آزادگی، شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست))

" رهبر معظم انقلاب"

۱۳ آبان ماه روزی به یاد ماندنی در تاریخ معاصر جمهوری اسلامی ایران است. روزی که نسل جوان و بیدار ایران اسلامی استقامت، ایستادگی و وحدت خویش را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که از توطئه‌های آمریکا و استکبار جهانی آگاهند و اجازه نخواهند داد که اهداف سلطه گران در این مرز و بوم عملی شود.

تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان که به عنوان روز استکبار ستیزی نامگذاری شده است، از حرکت‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره)، رهبر کبیر انقلاب است و امروزه باید این دستاورد مهم را پاس بداریم و در راستای نهادینه کردن فرهنگ مقاومت و ایثار بکوشیم.

این روز و اتفاقات آن برای همه ایرانیان قدر و منزلت والایی داشته تا جایی که یکی از مهمترین افتخارات ملی ما به حساب می آید و بنابراین وظیفه داریم در این روز با مشت هایی گره کرده، انزجار خود را از جامعه سلطه، استعمار و استکبار جهانی اعلام نموده و آمادگی حداکثری و وحدت همیشگی خود را در راه حفظ و پاسداری از ارزش های نظام اسلامی به نمایش بگذاریم.

دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ضمن اعلام همبستگی با آرمان‌ها والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب(مدظله العالی) و نیز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن انقلاب اسلامی، همگام با  آحاد مردم عزیز استان فرهنگی و شهیدپرور فارس در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، حضوری پرشور و حماسی خواهند داشت و هوشیاری خود را در جهت خنثی نمودن توطئه های دشمنان فریاد می زنند.

اینجانب ضمن تبریک این روز آسمانی به همه دانش آموزان و دانشجویان آینده ساز استان و کشورمان به ویژه دانشجویان تلاشگر دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، سربلندی، توفیقات روز افزون، سلامتی و عاقبت به خیری همگان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

کلید واژه ها: پیام تبریک 13 ابان


( ۲ )

نظر شما :