جلسه دیدار و هم اندیشی رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد استان فارس با کارکنان در آغاز سال تحصیلی برگزار شد

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۶ کد : ۴۶۵۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۷۵۰
جلسه دیدار و هم اندیشی رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد استان فارس با کارکنان در آغاز سال تحصیلی برگزار شد

به گزارش رابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس ،  جلسه دیدار و هم اندیشی دکتر حبیب دانش منش ؛ رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با کارکنان واحد استانی در آغاز سال تحصیلی  و با هدف هماهنگی بیشتر و بهره گیری از خرد جمعی به جهت افزایش سطح کیفی دانشگاه روز دوشنبه  مورخ 98/7/08 محل سالن جلسات ساختمان مجتمع کار آفرینی و نو آوری واحد استانی فارس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پس از تلاوت چند از آیات کلام ا... مجید ، دکتر حبیب دانش منش ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس هدف از برگزاری این  جلسه  را با توجه به شروع سال تحصیلی جدید ارائه نظرها و پیشنهادها و انتقاد ها و راهکاری لازم جهت اداره بهتر امور دانشگاه و پیشبرد اهداف نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد.

وی گفت: مسلما ًهریک از کارکنان برای حل مشکلات دانشگاه راهکارهایی در نظر دارد و چنین جلساتی فرصت بهره گیری از پیشنهاد ارزشمند آنان را فراهم می سازد.

دکتر حبیب دانش منش اظهار داشت : در سال گذشته سعی شد تا با ایجاد یک الگوی مناسب و برنامه ریزی صحیح شیوه های آموزشی و پژوهشی دانشگاه بهبود پیدا نماید.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با اشاره به وجود نیروهای توانمند و پرتلاش در بدنه اجرایی این دانشگاه، سعی و تلاش و پشتکار این افراد را تحسین نمود و از زحمات و تلاش های کارکنان در انجام وظایف و همکاری در پیشبرد اهداف دانشگاه در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

 وی در ادامه افزایش سطح آموزش و پژوهش در سطوح مختلف تحصیلی جهت دانشجویان را لازم و ضروری دانست و از کارکنان خواست تا با تلاش و کوشش فراوان در سال جدید  علاوه بر ارتقای سطح علمی دانشجویان، بسترهای لازم برای افزایش توان اشتغال پذیری آنان را فراهم نمایند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس ضمن اشاره به اینکه ماموریت اصلی دانشگاه آموزش مهارتی است، خطاب به کارکنان گفت : شما کارکنان به عنوان پشتیبان نظام آموزش مهارتی دانشگاه محسوب می شوید و بدون حضور و تلاش و همکاری شما این هدف به انجام نخواهد رسید. بنابراین کار شما در بالابردن کیفیت آموزش مهارتی بسیار مؤثر است . وی همچنین داشتن آگاهی نسبت به وظایف و مسئولیت ها را از نکات ضروری برای یک کارمند دانست و افزود : خوشبختانه سوابق مبین آن است که کارکنان این دانشگاه به وظایفشان آگاهی لازم دارند و آن ‌را خوب انجام می‌دهند.

وی در ادامه عنوان کرد این دانشگاه مشکلاتی هم دارد که شما عزیزان از آن آگاهید ، اما می بایست با درک شرایط و همیاری با یکدیگر ، فرصت ها را شناسایی کنیم ، از ظرفیت ها بهره برده و اعتبار دانشگاه را بالاببریم. زیرا وجو این اعتبار بسیار کارگشا و ضروری است و می تواند در از میان برداشتن مشکلات یاریمان کند.

در پایان جلسه کارکنان حوزه های مختلف دانشگاه به بیان ارائه نقطه نظرها ، مسائل و دغدغه های خود پرداختند.

کلید واژه ها: دیدار رئیس با کارکنان


( ۱ )

نظر شما :