مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران به عنوان مرکز برتر استانی شایسته تقدیر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۸ کد : ۴۵۶۸۱ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۲۴
مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران به عنوان مرکز برتر استانی شایسته تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، دکتر محسن محمد زاده ؛ معاون نظارت وسنجش دانشگاه جامع  علمی کاربردی در نشست خبری که روز سه شنبه ۲۲ مرداد ماه سالجاری در محل ساختمان مرکزی دانشگاه جامع برگزارشد از ده مرکز برتر کشوری و ۲۶ مرکز برتر استانی خبرداد.

بنا بر این گزارش ،  در این نشست که روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس نیز با حضور در ساختمان واحد استانی فارس به صورت ویدیو کنفرانس حضور داشتند، مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران به عنوان مرکز برتر استانی دانشگاه علمی کاربردی فارس معرفی و شایسته تقدیر شد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس:  این موفقیت را به جامعه علمی  کاربردی فارس به ویژه سرپرست ، مدرسان ، دانشجویان و کارکنان پر تلاش مرکز آموزش علمی کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران تبریک گفت.

وی از زحمات و دلسوزیهای فرد فرد کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی استان تقدیر و تشکر کرد.

دکتر حبیب دانش منش؛ رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس در این نشست عنوان کرد: در سال 97 ، 22 مرکز آموزش علمی کاربردی این استان شامل سطح بندی شدند که از بین 22 مرکز آموزشی 16 مرکز آموزشی در سطح 3 و 5 مرکز در سطح 4 قرار گرفتند.  اما خوشبختانه با توجه به  نتایج اعلام شده در خصوص سطح بندی مراکز آموزش علمی کاربردی استان در سال 98 با یاری خداوند متعال و سعی و تلاش روسا و کارکنان مراکز آموزشی، از 22  مرکز  این استان که شامل سطح بندی شده اند ، 8 مرکز  به سطح 2 ارتقا ء یافتند  و 13 مرکز در سطح 3 و 1 مرکز در سطح 4 قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: امید است با یاری خداوند متعال و سعی و تلاش روسا و کارکنان مراکز آموزش علمی کاربردی استان بتوان شاهد موفقیتهای روز افزون مراکز آموزشی استان به خصوص استادان بزرگوار و دانشجویان گرامی در عرصه علم ، تخصص و خدمات رسانی شایسته و توسعه اقتصاد و رونق تولید در  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

# علمی _ شو _ کاربردی _ شو 

 

کلید واژه ها: مرکزبرترشایستهتقدیرسطح بندی


( ۲ )

نظر شما :