مراسم جشن دانش آموختگی دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز برگزار شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۲ کد : ۴۵۵۸۰ اخبار
تعداد بازدید:۵۲۵
مراسم  جشن دانش آموختگی دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، مراسم جشن دانش آموختگی 300 نفر از دانشجویان ورودیهای 94 و 96 مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز با حضور رئیس مرکز و در میان استقبال پرشور دانشجویان و خانواده های آنان روز یکشنبه 13 مردادماه سالجاری در محل هتل بزرگ شیراز برگزار شد.

در این مراسم محمود شاکر؛ رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز ضمن تبریک دانش آموختگی دانشجویان  گفت: از این مرکز آموزشی  حدود دو هزار دانشجو فارغ‌التحصیل شده و بیشتر آنان جذب بازار کار شده‌اند .

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز در ادامه به سابقه فعالیت 10 ساله این مرکز آموزشی اشاره کرد و افزود: در یک دهه گذشته روز به روز شاهد پیشرفت‌های این مرکز آموزشی در عرصه‌های مختلف بودیم و امروز این مرکز در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و با توجه به عملکرد درخشان استادان و دانشجویان به دنبال ارتقاء آن هستیم.

شاکر با بیان اینکه تاثیرگذاری مرکزآموزش علمی کاربردی خبر شیراز در این 10 سال بر کسی پوشیده نبوده و به طور کامل مشهود است، افزود: امروز در سازمان‌های خصوصی و دولتی شاهد فعالیت دانش‌آموختگان مرکز خبر شیراز در بخش‌های رسانه، روابط عمومی و همچنین بخش زبان انگلیسی هستیم.

وی بیان کرد: دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز، در بخش‌های مختلف نه تنها در استان فارس بلکه در سطح ملی و بین‌المللی به ویژه در رشته عکاسی صاحب مقام‌ های بین‌المللی هستند.

وی اظهار کرد : در بخش روابط عمومی نیز همچنین مدیران لایق و شایسته از مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز تربیت شده و امروز در جایگاه مسئولیت روابط عمومی دستگاه ‌های مختلف در سطح استانی و ملی مشغول به کار خود شده‌اند که تاثیر زیادی در بخش روابط عمومی داشته‌ و روابط عمومی را به عینه در سازمان خود علمی کرده‌اند.

محمود شاکر در ادامه سخنان خود اضافه کرد : خبرنگاران و عکاسانی بوده‌اند که به صورت تجربی در استان و جنوب کشور فعالیت رسانه‌ای می‌کردند و کار آنان جنبه علمی نداشته که با حضور در این مرکز آموزشی تجربیات گذشته را با علم و مبانی رسانه آمیختند و امروز در رسانه خود تاثیرگذار هستند.

 در جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مرکز خبر شیراز علاوه بر سخنرانی رئیس مرکز راد قنبری از استادان روابط عمومی به عنوان نماینده استادان این مرکز نیز به سخنرانی پرداخته و برنامه‌هایی از جمله تجلیل از دانشجویان فعال فرهنگی و قرائت سوگند نامه به همراه اجرای گروه‌های موسیقی دانشجویی نیز برگزار و از همکاریهای حمید جاویدان از فعالان عرصه هتلداری و مدیرهتل بزرگ شیراز به عنوان  یکی از حامیان اصلی این برنامه نیز تجلیل شد.

 

کلید واژه ها: جشن دانش آموختگیخبر شیراز


( ۳ )

نظر شما :